PLAT DAK COATEN
Dak reinigen & impregneren
Met het reinigen en/of ontmossen van uw dak verwijdert u vuil, zoals mossen en algen, van uw dak (dakpannen en nokvorsten). Uw dak blijft hierna echter niet beschermd tegen toekomstige weersomstandigheden en zo zal het dak weer vuil worden.
Door uw dak, afhankelijk van het soort dakpan, tweejaarlijks met anti-mos te behandelen of eenmalig te impregneren krijgen de dakpannen een beschermlaag. Deze impregneerlaag is vuil- en waterafstotend.
Water resistant
Het impregneren van uw dak zorgt er tevens voor dat uw dak waterafstotend is. Het belangrijkste voordeel hiervan is dat uw dak droog blijft, zodat deze niet kapot gaat door bijvoorbeeld vorst. Hierdoor hoeft u dus niet regelmatig kapotte dakpannen te vervangen.
Wilt u weten wat voor u de mogelijkheden zijn? Neem dan contact met ons op of vraag een vrijblijvende offerte aan.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Kwaliteit
Landelijke dekkingen
25 Jaar ervaring
Ontvang binnen 24 uur een offerte
